Ümraniye Duvar Taşı Satışı

Duvarların sıva yapıldıktan sonraki soğuk yüzünü değiştirmek ve daha sıcak bir yüz kazandırmak için son zamanlarda farklı teknikler uygulanmaktadır. Sadece duvar boyama veya badana yapma ile duvarların kötü görüntüsünden uzaklaşılmamaktadır. Bu işlemlere ek olarak ve bu iki işlemi diğer egale ederek devreye giren bir yöntem son zamanlarda oldukça sık kullanılmaktadır.

Bu yöntem duvar kaplama taşı ile duvarların kaplanması yolu ile gerçekleştirilmektedir. Bu taşlar kaplamada kullanılan malzeme üzerine yapıştırılan taş motiflerinden oluşmaktadır. Bu taşlar kaplama malzemesi üzerine yapıştırıldıktan sonra taşlara işlenmiş motifler ve şekiller yapıştırıldıkları duvarda sanki asıl malzeme olarak bu taşların kullanıldığı izlenimini oluşturmaktadır. Bu taşlar kabartmalı motiflerle kaplama malzemesi olarak işlenebildiği gibi kaplama malzemesine sadece taş resmi işlenmiş olarak da yapılabilmektedir.

Kullanıldıkları duvarlarda kaplama malzemesi olarak kullanılan duvar kaplama taşının şeklini alıp yapılarda günümüz mimarisinden farklı ve tarihi yapılara benzer mimari özellikler kazandırması ile bilinen bu duvar kaplama taşları günümüzde birçok yapıda kullanılmaktadır.

Ümraniye Duvar Taşı Satışı

Duvar kaplama taşı Ümraniye firması, duvar kaplamada kullanılan taşların satışını yapmaktadır. Firmanın yaptığı satışlarla birçok ev ve iş yeri bu taşlarla duvarları kaplatmış ve binalara farklı bir görünüm kazandırmışlardır. Firmanın satışını yaptığı kaplama taşları piyasada satılan duvar kaplama taşlarından kaliteli ve daha çok kullanışlıdırlar. Her türlü duvara uygun model ve boyutlarda olan bu kaplama taşlarını satın almak için firmanın web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Firmanın web sayfasında bulunan görsellerden sattığı ürünlerin görüntülerini inceleyebilirsiniz. Duvar kaplama taşını bu firmadan almak için web sayfasında belirtilen iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. İletişim numaralarından firmanın çağrı merkezini veya müşteri hizmetlerini arayıp satılan taşlar hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve firmanın ürünlerini görmek için firmanın mağazalarına gidebilirsiniz.

Firma duvar kaplama taşlarının satışını uygun koşullarda yapmaktadır. Firmadan alacağınız duvar kaplama taşları için ödemelerinizi ister peşin yapabilirsiniz isterseniz firma ile yapacağınız sözleşme kapsamında taksitli olarak da ödeyebilirsiniz. Firmadan alacağınız duvar kaplama taşları istediğiniz miktarda ve sayıda istediğiniz süre içinde teslim edilmektedir. Teslim aldığınız duvar kaplama taşlarının montajı konusunda da istemeniz halinde firmadan yardım almanız mümkündür.

Artpietra Kültür Taşı ve Tuğlası – Şahtaş Tuğla Marmara Bölgesi Dağıtıcı Bayisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.

Menü