Şahtaş El Yapımı Tuğla (Marmara Bölge Bayii)

Şahtaş %100 Doğal El Yapımı Tuğla ve Zemin Kaplamaları

Modern mimari yapılarda geleneksel ve otantik yapı malzemelerinin kullanılması son yıllarda giderek yaygınlaşıyor. Özellikle şehirlerdeki betonlaşma insanların doğaya özlemini arttırdı ve modern yaşam alanlarına doğanın güzelliğini, tarihin esintilerini taşıma isteğini güçlendirdi. Şimdi evlerin, villaların, yazlıkların, kır evlerinin, ofislerin, otel, cafe, restoran gibi mekânların dış cephe ve iç cephe duvarlarında   % 100 el yapımı doğal tuğlalar kullanılıyor ve yaşam alanlarına doğal bir görünüm kazandırılıyor. El yapımı doğal tuğla üretiminin en güçlü firması olan Şahtaş Tuğla yüksek kaliteli ürünleriyle hem yurt içinde hem yurt dışında artan talepleri karşılamaya çalışıyor. Uğur Ticaret firmamız da Şahtaş Tuğla Marmara Bölge Bayii olarak zengin ürün çeşitlerinin satışını yapıyor.

Standart ürün çeşitlerimiz yanında proje bazında özel ürün siparişi de alıyoruz. Kaplama tuğlaları, sırlı karolar, restorasyon ürünleri ve taban tuğlaları ürün çeşitlerimiz arasındadır. Kaplama tuğla çeşitlerimiz farklı renk ve dokularda olup mekânların hem iç duvar hem de dış duvar kaplamalarında kullanılıyor. Dış cephe tuğla kaplama ile mekânlar özgün bir görsellik kazanıyor. Tuğla yüzyıllardır ana yapı malzemesi olarak kullanılmıştır. Doğal taş ve tuğlalarla yapılmış ve günümüze kadar gelmiş olan tarihi yapılar bugün de hayranlık uyandırıyor. El yapımı tuğla kaplama doğanın güzelliklerini ve tarihin esintilerini modern yapılara taşıyor.

El yapımı tuğla kaplama evlerin iç duvarlarında da özgün bir dekorasyon yaratıyor. Salonlarda, yatak odalarında, şömine duvarlarında, tv ünitesi duvarında mükemmel bir görsellik yaratıyor. Cafe ve restoran türü mekânlara otantik bir görünüm kazandırıyor. Kaplama tuğla sağladığı görsel güzellik yanında sağlam ve dayanıklı olmasıyla da yapı sektöründe tercih ediliyor.

Terracotta zemin kaplama ürünleri ise sağlam, dayanıklı olmasıyla ve kullanım rahatlığı nedeniyle mekânların zemin kaplamalarında kullanılıyor ve görsel farklılık yaratıyor. Zemin kaplama ürünleri aynı zamanda sağlıklı bir yaşam alanı oluşturuyor. Banyo, mutfak, balkon, bahçe gibi ıslak mekânlar için ıslak mekân karoları çeşitlerimiz de yapı sektöründe en beğenilen ürünler arasında bulunuyor. Her türlü yapı için uygun olan ürün çeşitlerimiz arasında restorasyon tuğlası çeşitlerimiz de bulunuyor. Günümüze kadar gelebilmiş tarihi yapıların restorasyonunda kullanılan bu ürünlerle yapılar özgün kimliğini kaybetmeden yenilenebiliyor.

Şahtaş Tuğla tüm ürün çeşitleri Avrupa Birliği, Birleşik Krallık, Amerika ve Kanada kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerimiz hava şartlarına, darbe ve yangınlara karşı yüksek dayanım gösterir. Bu özelliği nedeniyle uzun ömürlüdür ve yıllarca boya, badana gibi ek uygulamalar istemeden kullanım sağlar. Bu özellikler nedeniyle yapılarda ek masraflar da ortaya çıkmaz. Şahtaş Tuğla ’nın tüm ürün çeşitlerini Uğur Ticaret firmamızda bulabilirsiniz. Özel siparişleriniz için firma yetkileriyle görüşebilirsiniz. Sağlam, dayanıklı ve kaliteli ürünlerimiz aynı zamanda çok uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Mekânlarınıza özgün bir kimlik kazandırmak istiyor ve ekonomik olsun diyorsanız  Şahtaş Tuğla çeşitlerini tercih etmelisiniz.