Kurumsal

Günümüzde dış cephe kaplamalarında ve iç cephe duvar dekorasyonlarında kültür taşı, kültür tuğlası, dekoratif taş gibi ürünlerin kullanılması oldukça yaygınlaştı. Konutlarda, villalarda, yazlıklarda, ofis, cafe, restoran, otel gibi her türlü mekânda kültür taşı, kültür tuğlası uygulamalarını sıkça görüyoruz. Yüzlerce çeşit renk ve doku seçenekleri olan bu dekoratif taşlarla mekânlar mükemmel bir estetik kazanıyor. Kültür taşları doğal taşların kopyalanması yöntemiyle, teknoloji desteği ve yoğun emek harcanarak üretilir. Firmamız Uğur Ticaret de Türkiye’nin kültür taşı, kültür tuğlası, dekoratif taş alanının en değerli markası olan Artpietra markasının bayiliğini yapmaktadır. Ayrıca yine çok değerli bir marka olan Işıklar markasının ürünlerini de satmaktadır.

Firmamız ticari hayatına 1983 yılında kaba inşaat malzemeleri satışlarıyla başlamıştır. Gelişen ürün teknolojilerine göre kendisini sürekli yenileyen firmamız

 

müşterilerinin her türlü sorununa ve ihtiyacına kaliteli çözümler sunmaktadır. Türkiye’nin en değerli kültür taşı, dekoratif taş markalarının ürünlerini ülkenin her yerine ve yurt dışına göndermekte ve ihtiyaç halinde işçilik desteği de sağlamaktadır. Dekoratif taşların uygulanmasında özel yöntemler ve teknikler vardır. Bu konuda bilgili ve deneyimli ustalarla çalışmak gerekir.

Uğur Ticaret olarak dış cephe kaplama, bahçe duvarı kaplama veya iç duvar dekorasyonlarında en kaliteli işçilik desteğini siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz. Artpietra kültür taşları en az doğal taşlar kadar doğal görünümlüdür. Kültür taşları uygulanan mekânlarda hem doğal hem de modern bir görünüm yaratılıyor. İç mekânlarda sadece bir veya birkaç duvarda bile yapılan kültür taşı uygulamaları mekânlara muhteşem bir görsellik katıyor. Kültür taşları kaplamaya hazır olarak paketlenip satılmaktadır. İhtiyacınızı belirlerken uygulanacak duvarın uzunluğunu ve yüksekliğini ölçmeniz gerekmektedir. Bu ölçülere göre sipariş vereceksiniz.

Sitemizdeki yüzlerce çeşit kültür taşı, kültür tuğlası, taş paneller, dekoratif taş çeşitlerimizi görebilir ve Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Kültür taşı ebatları taş modeline göre değişmektedir. Özel mimari projelerde özel indirimler de uygulamaktayız. Sitemizde yüzlerce çeşit ürün bulacak ve uygulama örneklerini göreceksiniz. Dilerseniz ürünlerimizi depomuza gelerek de görebilirsiniz. Size özel estetik, modern ve doğal mekânlar yaratmak istiyorsanız en zengin ve özgün çeşitleri firmamızda bulacaksınız.