Taş Duvar Kaplama

Taş dünyanın en eski yapı malzemelerinden biridir. Evlerde, saraylarda, kalelerde ve o dönemlerin ihtiyaçlarına göre yapılan tüm yapılarda taş malzeme kullanılmıştır. Bugün ise günümüzün yapı tekniği nedeniyle taş ve tuğla kullanarak bina yapmak pek mümkün değildir. Ancak doğal görünüme önem verenler binaların dış cephelerinde ve iç mekân dekorasyonlarında taş kaplama yaptırarak taş duvar görüntüsü vermek istiyor. Taş duvar kaplama iç mimar ve tasarımcılar için de son yılların en eğilim yeniliği oldu. Biribirinden güzel, renk ve doku çeşitliliği ile taş kaplama uygulamaları mekânlara farklı bir güzellik katıyor.

Taş Kaplama Çeşitleri

İç cephe ve dış cephe taş kaplama modelleri gerçek doğal taşların yüzeylerinden çıkarılan kalıplarla elde ediliyor. Hiçbir kimyasal içermeyen taşlar ponza, kum ve çimento karışımıyla üretiliyor. Doğal taşların renk ve doku özelliklerini bire bir taşıyor ve görünüm olarak doğal taşlardan ayırt edilemiyor. Taş kaplama işlemleri mekânların hem dış cephe hem de iç mekân duvarlarına uygulanıyor. Bahçe duvarı, şömine ve baca duvarlarında da yoğun olarak tercih ediliyor.

Uğur Ticaret firmamızda en zengin taş kaplama çeşitlerini bulabilirsiniz. Ülkemizde taş kaplama denince kalitesi ve model çeşitliliğiyle akla gelen ilk marka Artpietradır. Firmamız Artpietra ve Işıklar markalarının ürünlerini satmakta ve taş duvar kaplama uygulamaları yapmaktadır. Duvar kaplama taşı ürünlerini firmamızdan kullanıma hazır halde alacağınız için bulunduğunuz yerdeki bir kaplama ustası da kolaylıkla kaplama yapabilir. Ancak müşterimiz isterse işçilik desteği de sağlamaktayız.

Dekoratif taş kaplama modellerimiz arasında parke taşı, kayrak taşı, kale taşı, tarla taşı, kanyon taşı, urban taşı gibi çeşitlerimiz bulunmaktadır. Taş duvar kaplama, iç mekan ve dış cephe dekoratif taş kaplama ve duvar kaplama taşı modellerini showroom veya  web sitemizden inceleyebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermek için uygulama yapılacak duvarın uzunluğunu ve yüksekliğini ölçmeniz ve bize iletmeniz gerekiyor. İhtiyacınız olan taş miktarı yüzde 5 oranındaki fire payı ile birlikte özel paketi içinde adresinize gönderilir. Ancak teslimatta paketlerin kontrol edilmesi ve nakliye sırasında bir zarar oluşmuşsa tutanak tutularak bize bildirilmesi gerekiyor. Aksi durumdaki zararlardan firmamız sorumlu değildir. En kaliteli taş kaplama ürünlerini en uygun fiyatlarla firmamızdan alacak

Menü