Şişli Duvar Taşı Satışı

Dekorasyon ürünleri içerisinde duvar üzerine kullanılan kaplama taşları son zamanlarda birçok ev dizaynında kullanılmaktadır. Önceden sadece büyük otellerde ya da villaların duvarlarında rastladığımız bu kendinden desenli taşlar artık birçok daire formatındaki evlerde de kullanılmaktadır. Hatta sadece ev içlerinde değil küçük müstakil evlerin dış cephesinde de kullanılmaya başlanmıştır. Sıcak görüntüsü ve estetik duruşu ile içmimarların gözdesi haline gelen yapay taşlar oldukça fazla kullanılıyor.

İç kaplamada rutubet olan evlerin rutubetini kapatmak için ve şık bir görünüm kazandırmak için kullanılabilir. Duvar kâğıtlarına göre daha uzun yıpranma payına sahiptir. Üstelik evinizin her yerine uygulamak zorunda değilsiniz Sadece farklı bir dekorasyon alanı oluşturmak istediğiniz yerde konsept amaçlı kullanabilirsiniz. Bu da sizlere çok fazla bir para ödemenizi gerektirmez. Daha çok şömine etraflarında ya da televizyon ünitelerinin arka kısımlarını süsleme amacı ile kullanılırken barbekü kısımlarına hoş bir doğallık vermek için kullanılabilir.

Evinizin içinde doğanın esintilerini hissetmek isteyen insanların tercih ettiği bu taşlar evlerinize farklı esintiler getirecektir. Taş duvarlar seçen insanların farklı sebeplerle seçtiklerini söyleyebiliriz. Bu sebeplerden bazıları; bu taşlar doğal formlarında üretildiği için ısıyı saklama özelikleri vardır. Dışardaki mevsimsel şartlardan çok fazla etkilenmezler. Hafiftir ve sağlıklıdır. Son derece estetik görüntüye sahiptir ve sizlere doğa ile iç içe havası verecektir. Duvar kaplama taşı Şişli duvar kaplamada birbirinden farklı çeşitler sunulmaktadır.

Şişli Duvar Taşı Satışı

Duvar taşları konusunda fazla çeşit olduğu için seçerken kararsız kalabilirsiniz. Bu konuda duvar kaplama taşları konusunda deneyimli bir taş ustasından ya da satış elemanından destek alabilirsiniz. Sizlere taşların kalitesinden, ömründen ve hangi tonların en fazla kullanıldığından bahsederek sizlere en iyi şekilde destek olacaklardır. Uzun ömürlü olması için kalite oldukça önemlidir. Taşlar çok fazla enli olmadığından döşendikten sonra da odanızda fazla yer kaplamayacaklardır.

Odanızın veya evinizin belli bir köşesine uygulayarak önüne koyacağınız bir berjer koltukla kendine ait sıcak bir köşe oluşturabilirsiniz. Bu yüzden uygulayacağınız alan küçük olduğunda maliyeti sizleri zorlamayacak şekilde olacaktır. Metrekare fiyatları gayet normal olan bu taşlar evinizde çok doğal esintiler yaratacaktır.

Artpietra Kültür Taşı ve Tuğlası – Şahtaş Tuğla Marmara Bölgesi Dağıtıcı Bayisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.