Kartal Duvar Taşı Satışı

Evinizin, ofislerinizin iç mekânına, dilerseniz tüm duvarlarınıza ya da seçtiğiniz bir duvara veya binanızın dışına kaplatabileceğiniz duvar kaplama taşı ile yaşam alanınızın sahip olduğu havayı anında değiştirecek ve çok daha farklı bir tarza sahip olacaksınız. Uygulaması kolay, monte etmesi kolay, kullanımı ve temizliği ise çok daha kolay olan duvar kaplama taşı ile siz de ekonomik bir şekilde estetik seçeneklere sahip olun.

Kartal  Duvar Taşı Satışı

İstediğiniz yüzeye, ister iç mekân isterseniz dış mekâna kolaylıkla uygulanan duvar taşı parlatılmış taşların belli boyutlarda modüler olarak bir araya getirilmesiyle duvarınızı kaplar. Dolayısıyla her boyutta ve şekilde duvara kolaylıkla uygulanabilmektedir. 5×5, 2.5×5, 10×15 gibi taşların tekli boyutlarına ve şekillerine göre farklı türdeki hazır kaplamaların isterseniz doğal taştan, ahşaptan, travertenden çeşit çeşit seçeneğiyle örgü model, mistik desen, mozaik desen, balıksırtı görüntü, hasır görüntü gibi çok farklı şekillerde bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş desenler sayesinde kullanacağınız yüzeye, diğer duvarların rengine, mobilyalarınıza, kullanacağınız ortamın gün ışığı alma miktarına ya da iç mekân ışıklandırmaya göre en uygun renk ve desen arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Çok uzun yıllar severek kullanacağınız duvar kaplama taşınız silmeye ve temizlemeye olanak sağlar. En kaliteli taşlardan ve ağaçlardan yapıldığı için kolay kolay yıpranmadan, zarar görmeden onlarca yıl dayanır. Dilerseniz ince taştan seçebileceğiniz duvar kaplamanız duvar boyasından ayırt bile edilemez. Ancak elbette duvar boyasının kısa sürede yıpranıp, çatlayıp dökülmesine karşı çok daha sağlam ve estetik bir seçenektir. Ayrıca binanız ya da daireniz için ısı yalıtımı sağlayarak enerji tasarrufu yapmanıza, ödediğiniz faturalarda avantaj sağlamanıza sebep olur.

Bina dış cephenize kompozit, ahşap, mermer, granit, limra, siding ve alüminyum yöntemleriyle kaplama yapılabilecek duvar kaplama taşı Kartal şubesinde firmamız tarafından uzun yılların deneyimi, kaplama tecrübesi ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefiyle kaplama yaptırmak istediğiniz alanın öncelikle kontrolünün yapılması, ölçülerinin alınması ve sonrasında kaplama seçenekleri arasından sizin seçeceğiniz renk, desen ve kalınlıktaki kaplamanın aynı gün içerisinde duvarınıza hızlı bir şekilde kaplanmasıyla rahatlıkla doğal taştan duvar kaplamanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Artpietra Kültür Taşı ve Tuğlası – Şahtaş Tuğla Marmara Bölgesi Dağıtıcı Bayisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.