İstanbul Duvar Taşı Satışı

Son zamanlarda taş kaplama dekorasyonunu her yerde görmekteyiz. Taş kaplama uygulamaları gerek mekânların her yerine gerekse de bir duvarına veya bir bölmesine ya da köşelerine rahatlıkla uygulanabilir. Aynı şekilde siz de eviniz için böyle uygulamalarda bulunabilirsiniz ve İstanbul’da taş kaplama yapmış olan mekânlara göz gezdirip nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.

Mekânlara apayrı bir özellik katan duvar taşları cafe ve restoran tarzı yerlerin daha çok yaygınlaşmış olan örneklerinden biri de tuvaletlerinde gördüğümüz taş kaplamalardır. Genellikle beyaz ağırlıklı tonlar kullanılan, tarihi bir alanmış havası verilen süslemeler ile de oldukça cazibeli bir hal almıştır. Hem beyaz renk ile temizliği de ön plana çıkarmak sizlerin elinizde. Dekoratif ürünler ile rekabeti ön planda tutan kafeler de her zaman sizin önde bulunmanızı sağlayacaktır. Özellikle tuvalet ve banyolarda kullanılabilecek olan bu malzemeler ile kullanılan alanda hava kuşkusuz değiştirecektir.

İstanbul Duvar Taşı Satışı

Antik kale taşı artık son derece dekoratif olduğu düşünülen ve eski zamanlardan günümüze kadar uzanan bir taş kaplama modelidir. Eski tarihler de yapılan saldırılardan, savaşlardan kendini korumak için yapılan duvarların günümüz şartlarına göre uyarlanarak estetik algı da düzenlenmesi ile karşımıza çıkıyor. Eski çağlardaki blok taşların da iki ya da üç cm kalınlığındaki ön yüzlerinin de mevcut olduğu duvarlara kaplanmaları ile bu efekt elde edilmiş olur.

Antik kale taşı aynı süre de doğal taşın sahip olmadığı birçok avantajı da beraberinde getirir, metrekare bazına bakarsak yaklaşık 25-35 kg ağırlığa sahiptir. Gücünü de keskin hatlarından almış olan, dekoratif antik kale taşı az önce de bahsettiğimiz üzere sağlamlığı ve de kalıcılığı simgeliyor. Dekoratif antik özellikli kale taşları diğer taş kaplama modelleri gibi hem konut hem de duvar ve köşe yapılarda da sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Diğer doğal taş kaplama örneklerini ve modellerini de istiyor iseniz eğer İstanbul’daki mağazamızdan ya da internet sitemizden görebilirsiniz. Bu sayede duvar kaplama taşı İstanbul konusunda bilgi sahibi olabilir ve fikir alabilirsiniz. Modeller ve özellikleri duvar kaplama taşlarının satışları hakkında biz bilgi verirler.

Artpietra Kültür Taşı ve Tuğlası – Şahtaş Tuğla Marmara Bölgesi Dağıtıcı Bayisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.