Fatih Duvar Taşı Satışı

Artık evlerimizde farklı tasarımlar ve farklı görünümler son derece modern dizayn yapılmakta ve sıradan görünüşlerinden çıkmaktadır. Biz duvar kaplama taşı Fatih olarak duvarlarınızdaki farkı görünüm kazandırmaya talibiz. Duvarlarınızın istediğiniz yerine istediğiniz modelde taş kaplaması yapmaktayız. Duvarlara bu kaplama işini vidalama sistemi ile monte etmekteyiz.

Duvar kaplama işlerini her alana yaymış bulunmaktayız ve uygulama alanlarımız şu şekilde olmaktadır. 1- iç mekân duvar taş kaplama; bu kaplama alanı özellikle televizyon konulacak duvarlara, pencere kenarlarına, şömine kenarlarına ve sizin farklı görünmesini istediğiniz duvarlara yapılan taş kaplama işidir. 2- dış mekân duvar taş kaplama; bu taş kaplama alanı ise mekânlarınızın tamamen dış duvarlarına yapılmaktadır.

Dış kapı kenarlarına, baca kenarlarına ya da isteğe göre her alana yapılabilmektedir. 3-bahçe ve peyzaj taş duvar kaplama; firmamız bu alanda hizmet çok çeşitli olup bahçe duvarlarına yapılan kaplama şekilleridir. Firmamız duvarlara istenilen şekilde taş kaplaması işini özenle yapmakta olup birçok çeşitli modeli bünyesinde barındırmaktadır. En çok tercih edilen modeller renkli görünümlü taş modeller olup son tren ise doğal görünümlü taşlardır.

Fatih Duvar Taşı Satışı

Firmamız tüm duvar taşı çeşit ve modellerinin satışını yapmaktadır. Oldukça kaliteli iş yapan firmamıza ciddi şekilde talep vardır. Biz elimizden gelenin en iyisini müşterilerimize verme amacındayız. Yaptığımız duvar taşı satışlarının yanında montaj hizmeti de vermekteyiz. Alanında deneyimli personellerimiz aldığınız taşları duvarlarınıza en güzel şekilde montajlamaktadırlar. Kaliteli ürünlerimizi en ekonomik şekilde alabilir ve garantili şekilde yıllarca kullanabilirsiniz.

Ayrıca satış ofislerimize gelmeden önce tüm hizmetlerimizi ve ürün çeşitlerimizi resmi internet sitesinden de inceleyebilir ve hatta satın alabilirsiniz. Firmamız e-satış hizmeti de vermektedir. Duvarlarınıza kapladığımız taşlar ısı yalıtımlı olup ısı kaybını önlemektedir. Kesinlikle renkli modellerde renk atması olmamaktadır. Yaptığımız duvar taşı satışlarında ödeme olarak her türlü alternatifleri müşterilerimize sunmaktayız. İster nakit, ister kredi kartı, isterlerse taksit imkânı bile sunmaktayız.

Artpietra Kültür Taşı ve Tuğlası – Şahtaş Tuğla Marmara Bölgesi Dağıtıcı Bayisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.