Çekmeköy Duvar Taşı Satışı

Eskiye nazaran artık evler, iş yerleri yani binalar duvar taşları ile kaplanmaktadır. Duvar kaplama taşı Çekmeköy bu konu da gerekli hizmeti sunmaktadır.

Daha önce ki seneler de dış cephe hep alışıla gelmiş şekilde boya ile bakım edilmekteydi. Ancak şimdi duvar taşı ile binaların bilhassa dış yüzeyleri taşlarla kaplanmaktadır. Belki pek de bina sahipleri tarafından alışılmış durum olmamaktadır. Etrafımız da bulunan binalara bir göz gezdirdiğimiz de aslın da bu durumun görülmesi gayet de mümkündür. Peki, neden bina sahipleri tabiri caizse eski tas eski hamam mantığıyla evlerini veya iş yerlerini badana ettirmektedir? Çünkü taşların binalara olan yararının bilinmediği diğeri ise daha maliyetli oluşu düşünüldüğünden bu şekilde bir anlayış ile boya badana işlerine hemen hemen her yıl devam edilmektedir.

Duvar taşları hem dış cephe de hem de iç cephe de kullanılabilmektedir. İç cephe de genellikle mutfak tezgâhlarının duvarla bütünleştiği yer de yani musluk arkasın da yoğun olarak kullanılmaktadır. Buralar da kullanılma sebebi Türk kültürünün yemekleri düşünülürse soğan kavururken, kızartma yaparken vs. işlemler de duvarın yağ taneciklerini emmemesi amacı güdülmüştür. Ancak iç ve dış cepheler de duvar taşları daha çok kullanım alanı oluşturabilmektedir. Örneğin iç cepheler de mutfağın tamamı duvar taşı ile kaplanabilir. Çünkü ülkemiz insanları mutfağı yoğun olarak kullanmaktadırlar.

Dolayısıyla yemek yağlarının duvara sinme ve duvar tarafından emilme olayı yoğun olarak yaşanmaktadır. Sonuç olarak da her yıl mutfak eşyalarının başka bir odaya taşınması mutfağın badana edilmesi tekrardan boyanması gibi işlemler zaman almaktadır. Bu sebeple mutfak ta daha yoğun bir duvar kaplama işlemi özelliklere bayanlara kolay bir temizlik sağlayacağından her sene badanaya da ihtiyaç duymayacaktır. Soğuk veya ılık suyla silinmesi gerekli temizliği sağlamaktadır. Bu örnekte olduğu gibi dış cephede de kullanılması binanın ömrünü uzatması açısından oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Yağmur, rüzgâr gibi doğa olaylarının binanın yapısını aşındırmasına izin vermez ve binaya bir kalkan oluşturmaktadır. Hem de dekoratif bir görünüm sağlamaktadır. Duvar kaplama taşı Çekmeköy dekoratif duvar taşlarının bulunduğu adres olması yönüyle dikkat çekmektedir.

Çekmeköy Duvar taşı satışı

Duvar taşları metre hesabıyla ve taşın özellikleri ve kalitesi neticesin de piyasa da alım ortamı oluşturmaktadır. Duvar taşı satışı müşterilerin zevklerine göre ve bütçelerine göre müşterilerin talepleri doğrultusun da gerçekleştirilmektedir. Duvar kaplama taşı Çekmeköy müşterilerine A’dan Z’ye duvar taşı çeşitleri sunan ve hangi binaya hangi taşın uygun olacağı konusun da bilgilendirme almak isteyen müşterilere de bu konu da yardımcı olan bir kuruluştur.

Artpietra Kültür Taşı ve Tuğlası – Şahtaş Tuğla Marmara Bölgesi Dağıtıcı Bayisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.