Ataşehir Duvar Taşı Satışı

Duvar Kaplama taşları farklı şekil ve modeller halinde üretilirler. File üzerine dizilmiş ve filesiz olmak üzere firmamızda duvar kaplamasında iki çeşit kaplama ve döşeme taşları vardır. Genellikle boyutları kesilip küçültülürler. Boyutları kibrit kutusunun yarısı kadar olabilir. Bu doğal taşlar filelere bazı özel teknikler halinde dizilir. Büyük olan doğal kaplama taşlarında herhangi bir filtreleme işlemi yapmamaktayız.

Duvar Kaplama taşları genelde birbirine geçen kilit taşlar halindedir. Duvara uygulamak için sadece arkasına yapıştırıcı sürüp duvara yapıştırmak yetecektir. Doğal taşları duvara kaplama işlemini gerçekleştirirken duvarın ölçüsünü doğru alabilmek gerekir. Bu yüzden garanti olabilmesi adına duvar kaplama uygulaması yaparken fazla taş almanızı öneriyoruz.

Taş Kaplanmasında Renk Kombini

Doğal taşlar yapıları gereği renk tonu olarak farklılık gösterebilir. Almış olduğunuz doğal taşları duvara uygulamadan önce renk dağılımını kendi beğeninize göre, gözünüze hoş geldiğini düşündüğünüz şekilde ayarlamak için taşların hepsini paketten düz bir zemine yerleştirmenizi ve sonrasında taşların renk tonları farklı olduğundan renk uyumunun olduğunu düşündüğünüz taşları yan yana getirmenizi öneririz.

Duvar Kaplama Taşının Faydaları

Her şeyden önemlisi doğal taş kaplama uygulaması sağlıklı ve hijyenik kaplama malzemelerindendir. Dekoratif görünümleri ile eskitme taşlar, doğal taşlar, siyah mermer döşeme malzemeleri dekorasyonunuza şıklık katar. Aynı zamanda bahsettiğimiz doğal taş uzun ömürlüdür. Diğer yapay kaplama taşları ile kıyaslandığında daha uzun ömürlü dekorasyon malzemeleri içerisinde yer alırlar. Buda bir başka tercih sebebi olabilir. Diğer bir olumlu yönü ise doğal Taş kaplamaları bakımda ihtiyaç duymazlar. İç mekânda kullanıyorsanız yapmanız gereken tek şey tozunu alanız olacaktır.

Hem iç mekânlarda, hem dış mekânlarda kaplama ve döşeme malzemesi olarak kullanılabilirler. Doğal taşlar çeşit bakımından oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Renk çeşitliliğinin fazla olması, istenilen ebatta kesilebilmesi özellikleri ile Ataşehir duvar kaplama taşı Ataşehir bölgesinde hizmet sunmaktadır.

Ataşehir bölgesinde Duvar Taşı Satışı

Ataşehir Duvar Kaplama Taşları bütün bu özellikleri düşünüldüğünde diğer malzeme fiyatları ile kiralandığı zaman en ekonomik döşeme malzemelerindendir. Günümüzde taş çeşitliliğinin artması, üretimdeki artış, taş fiyatlarının ucuzlaması ile birlikte söz kullanıcılarımızın bizi tercih etmesine olanak sağlanmıştır.

Artpietra Kültür Taşı ve Tuğlası – Şahtaş Tuğla Marmara Bölgesi Dağıtıcı Bayisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.