Tuğla Duvar Kaplama

Modern yapı malzemeleriyle yapılmış olan mekânlarınızın dış cephe duvarlarına veya iç mekân duvarlarına tuğla kaplama uygulayarak mekânınıza antik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Son yıllarda tuğla kaplama uygulamaları çok sık olarak görülüyor. Evlerin dış cephelerinde, bahçe duvarlarında, villalarda, yazlıklarda, kır evlerinde, şömine ve bacalarda, evlerin her bölümünde, odalarda, salonda, mutfak ve banyolarda tuğla kaplama yaptırılıyor, modern yapılarda geçmişin güzellikleri yaşatılmaya çalışılıyor. Tuğla duvar kaplama yapılmış yaşam alanlarında sıcak ve samimi bir atmosfer oluşuyor. Sadece evlerde değil artık ofislerde, mağazalarda, cafe restoran gibi mekânlarda da duvar kaplama tuğlası ile özgün mekânlar yaratılıyor.

Tuğla Kaplama Çeşitleri

Değişik formlarda ve farklı renklerde çok çeşitli yapay tuğla çeşitleri mevcuttur. Rustik tuğla, harman tuğla, antik tuğla, akdeniz tuğla, eski tuğla bu çeşitlerden bazılarıdır. Model seçimini herkes kendi zevkine göre yapmaktadır. Yapay tuğlalar ince ve hafif olduğu için uygulama yapılan alanda yer kaybına neden olmaz ve rahatça uygulanır. Tuğla kaplama özellikle led ışıklandırmayla muhteşem bir görünüm sağlar. Tuğla kaplama artık iç mimar ve tasarımcıların da öncelikli tercihi olmuştur. Estetik görünümleri yanında tuğla kaplamaların kullanımı da çok rahattır. Uzun yıllar kullanılır, temizliği kolaydır, dış etkenlere dayanıklıdır.

Ancak tuğla kaplama için kalitesini kanıtlamış firmaların ürünleri tercih edilmelidir. Uğur Ticaret firmamız ülkemizin en seçkin markası olan Artpietra, Şahtaş Tuğla ve Işıklar Tuğla firmalarının ürünlerinin satışlarını yapmaktadır. Aradığınız kaliteyi ve mükemmelliği ürünlerimizde bulacaksınız. Firmamız ürün satışı yanında kusursuz bir uygulama için dilerseniz işçilik desteği de vermektedir. İhtiyacınız olan tuğla miktarını belirlemek için uygulama alanının enini ve yüksekliğini ölçmeniz, kapı ve pencere boşluklarını toplam ölçüden düşmeniz gerekiyor. Bu ölçüleri bize ilettiğinizde fire payını da ekleyerek gerekli miktarı belirliyoruz.

Tuğla duvar kaplama, iç mekan ve dış cephe dekoratif tuğla kaplama modellerini showroom veya web sitemizden inceleyebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Artpietra, Şahtaş Tuğla ve Işıklar Tuğla ürünleriyle evinizde, iş yerinizde ve her türlü yaşam alanınızda mükemmel dekorasyonlara sahip olacaksınız. Yurdun her yerine ürün sevkiyatı yapıyoruz. Ürünler özel paketlerinde ve kullanıma hazır halde size teslim ediliyor. Doğal taşlardan ve tuğlalardan ayırt edilemeyen dekoratif taş ve tuğla çeşitlerini en uygun fiyatlarla firmamızda bulacaksınız.

Menü